Матриця для HP

Як вибрати екран для ноутбука HP?

Матриця-це один з основних елементів ноутбука, без якого неможливо обійтися. Саме дисплей ноутбука HP відображає всі запити і результати роботи користувача. При цьому велика частина вартості ноутбука залежить від встановленого на ньому монітора. Хочете замінити свій екран HP, але боїтеся не впоратися з цим завданням? У магазині "HP Parts" є широкий вибір матриць, але вибрати серед них відповідну модель дуже просто. Для технічної сумісності екрану досить знати серію і номер вашого ноутбука. Ціна матриці на ноутбук HP залежить від технічних властивостей, серед яких виділяють:
 1. Діагональ.
 2. Дозвіл.
 3. Тип екрану.
 4. Тип покриття.
Діагональ (розмір) екрану вимірюють в дюймах. Ноутбук з великою діагоналлю матриці досить складно піддається транспортуванню. Тому подумайте і визначте оптимальний розмір нового екрану, в залежності від своїх уподобань і завдань, які ви ставите перед ноутбуком. Матриця HP із середнім параметром діагоналі - 15,6 дюймів. Такий екран буде підходящим для тих, хто часто бере ноутбук з собою в дорогу, на роботу і т.д. Для більш зручного і легкого транспортування можна вибрати дисплей HP з діагоналлю менше, не рекомендується купувати екран з розміром менше, ніж 13,3 дюйма. Такі матриці не дуже зручні у використанні так, як на них поміщається мало інформації. Якщо ви давно хотіли придбати екран побільше, зверніть свою увагу на діагональ 17,3 дюйма.
Роздільна здатність дисплея вимірюється кількістю пікселів, розташованих по довжині і ширині матриці. Пікселі-це точки, з яких складається зображення на екрані. Тому матриця ноутбука HP з великим показником дозволу буде чіткіше і детальніше передавати зображення. Однак, матриці із занадто високим параметром дозволу споживають більше енергії від акумуляторної батареї ноутбука. Матриця на ноутбук HP з роздільною здатністю 1920x1080-Це золота середина, яку також називають "Full HD". З таким параметром дозволу ноутбук не буде зависати і якість зображення при цьому буде завжди на високому рівні. Є і більш високі параметри дозволу, але вони надають велике навантаження на процесор і відеокарту ноутбука. Якщо ви впевнені в тому, що процесор впорається з таким навантаженням, можете придбати екран на HP з роздільною здатністю 2560x1440 або вище.
Від типу матриці залежить багато факторів, що впливають на якість передачі зображення. Екран до ноутбука HP можна розділити за типом на:
 1. TN(Tn + Film, DSTN, STN) - екрани з високою швидкістю відгуку, але з поганою передачею кольору і маленькими кутами огляду.
 2. MVA (ASV, PVA) - матриці з високою яскравістю і контрастністю, але може спостерігатися спотворення передачі кольору. Кути огляду у даного типу екранів більше, ніж у попереднього типу.
 3. IPS (Dual IPS, A-IPS, Super IPS) - екрани з кращою передачею кольору і великими кутами огляду. Серед недоліків можна назвати тільки високу вартість і великий рівень споживаної енергії.
Кожен з перерахованих типів технології екранів має свої плюси і мінуси. Однак, з точки зору професіоналів, краще купити матрицю на ноутбук HP технології IPS. Переваг у такого типу матриці набагато більше, ніж її вартість. Матриці для ноутбуків також поділяють за типом покриття на матові і глянцеві поверхні. Цей вибір залежить виключно від уподобань користувача. Глянцева матриця до ноутбука HP передає зображення більш насичено і яскраво, але при цьому має властивість відображати на собі будь-які об'єкти при попаданні світла на екран. Ця незручність стає проблемою для тих, хто вважає за краще працювати за ноутбуком поза приміщенням. Матовий екран ноутбука HP не відображає при сонячному світлі і не залишає на собі відбитків пальців. Однак, через матову плівку, яка покриває дисплей, може здатися, що зображення передається недостатньо яскраво. Обміркуйте всі "ЗА" і "проти" кожного параметра нового екрану, і зупиніть свій вибір на більш підходящої матриці. Якщо у Вас виникнуть питання по якому-небудь технічному показнику екранів, звертайтеся до нас. Наші досвідчені фахівці із задоволенням допоможуть Вам у цьому нелегкому виборі. В інтернет-магазині "HP Parts" обов'язково знайдеться ідеальний екран HP для вашого ноутбука.

Як не зламати новий екран на ноутбуці HP?

Матриця на ноутбуці HP-одна з найбільш крихких його комплектуючих. Тому поломки екрану в основному носять механічний характер, пов'язаний з неакуратним поводженням з боку Користувача. Серед основних можливих поломок матриці виділяють:
 1. Відсутність підсвічування екрану-може виникнути через знос матриці або її інвертора. Ознакою такої поломки є погана видимість зображення. У разі поломки ламп підсвічування, їх можна замінити.
 2. Фізичне пошкодження екрану-наслідок падіння або ударів. У такому випадку ремонт матриці Неможливий.
 3. Несправність пікселів матриці - їх поява легко виявити. Биті пікселі виглядають, як світлі або темні точки в зображенні. Їх також можна сплутати з порошинками.
 4. Вийшов з ладу дешифратор матриці - спостерігається виникнення горизонтальних або вертикальних смуг на екрані. Також може спостерігатися зникнення передачі зображень.
 5. Пошкоджений шлейф екрану-це поломка основного елемента, що зв'язує матрицю з материнською платою ноутбука. Виявити подібного роду поломку можна при відкритті або закритті ноутбука. Якщо при цьому спостерігаються дефекти в передачі зображення, значить проблема поломки дійсно в несправності шлейфу.
Для того, щоб новий екран на ноутбук HP пропрацював якомога довше, акуратно ставитеся до транспортування ноутбука і при виникненні будь-якої поломки, не намагайтеся відремонтувати її самостійно. Проводьте очищення екрану від пилу м'якими серветками і рідиною, яка не містить в своєму складі спирт. Для того, щоб не пошкодити шлейф матриці, не рекомендується здійснювати заміну самостійно. Новий дисплей на ноутбук HP ви можете встановити абсолютно безкоштовно після його придбання в магазині "HP Parts". Наші фахівці здійснять заміну матриці в Києві або в Одесі. Тепер ви можете не тільки самостійно вибрати і купити екран на ноутбук HP в нашому магазині, але і зберегти його працездатність на довгий час. При покупці матриці від магазину "HP Parts" ви також отримуєте гарантійний талон, який навряд чи знадобиться. Адже всі наші товари проходять попередню перевірку на якість перед продажем.
Бажаємо вам знайти свою ідеальну матрицю в "HP Parts" і забути про її заміну на довгий час!